




Кутова шліфувальна машина GL-280 - вдалий вибір для різу бетону, каміння, різу металевих конструкцій вручну та в стійці, шліфування алмазними чашами. Ідеально підійде для виконання швидких вертикальнах різів габаритного металу, звичайного та армованого бетону. Також дана модель виконає різ арматури, листового металу до 8 мм, бетону на глибину до 70 мм, каменю, кераміки, цегли, піноблока, газоблока.
- Потужний двигун в 2800 Вт дозволяє виконати різ гнутого швелера 60х40х3 мм за 14 сек, а штробу 35х100 мм в бетоні марки М 150 за 38 секунд.
- Висока потужність, трипозиційна прогумована додаткова рукоятка, прогумований кабель довжиною 3 метра дають відчутний комфорт при довготривалій роботі.
До стандартів захисту, які є у базових моделях (пилозахисні підшипники типу RS, лакове покриття обмотки двигуна, компаундна заливка контактної зони колектора), у GL-280 додані:
- Армований захист двигуна
- Компаундна заливка обмотки статора
- Каучукова накладка підшипника
які дозволяють використовувати інструмент у важких умовах будівництва.
Обмежувач пускового струму (функція Soft Start) знижує навантаження на електромережу під час вмикання пристрою, що запобігає його швидкому зносу. До того ж ця опція стримує інструмент від різкого ривка в момент ввімкнення.
На кнопці пуску присутній курковий фіксатор, який запобігає випадковий пуск шліфувальні машини. Також реалізований захист від повторного пуску у разі, якщо електроживлення раптово пропаде, а потім знову відновиться.
Є багато рекомендацій що до використання болгарок, проте незважаючи на це - будь-яка УШМ підійде до будь-якого матеріалу, головне вірно підібрати диск
Алмазний диск
230 22.2 Solid
Алмазний диск
230 25.4 Extra-Ceramics
Алмазний диск
230 22.2 Turbowave
Алмазний диск
230 22.2 Segment
Алмазний диск
230 22.2 Deep Cut
Алмазний диск
230 мм 22,2 мм Ultra
Шліфувальна алмазна чашка
Extra 125 мм 22.2
Диск відрізний
Ultra 230 мм 2,5 мм 22.2 мм
Диск зачистний
ULTRA 230 мм 6,0 мм 22,2 мм
Диск відрізний
ULTRA 230 мм 1.8 мм 22,2 мм
Диск відрізний
Ultra 230 мм 1,6 мм 22.2 мм
Диск відрізний
Ultra 230 мм 2,0 мм 22.2 мм
Призначенням швидкозатискної гайки Dnipro-M QN-14XL є зручне та швидке закріплення й від’єднання будь-якого приладдя для кутових шліфувальних машин, як-от шліфувальних головок, алмазних відрізних кругів і обдирних кругів без використання ключа. Використовується з усіма видами кутових шліфувальних машин із різьбою М14.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Довжина шпинделя | 21 мм |
| Діаметр круга | 230 мм |
| Захист від випадкового увімкнення | є (курковий фіксатор ручки) |
| Захист від повторного ввімкнення | є |
| Значення вібрації a h,AG | 6,28 м/с 2 |
| Значення вібрації a h,DC | 3,0 м/с 2 |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальна потужність | 3200 Вт |
| Номінальна напруга/частота | 220-230 B/50 Гц |
| Номінальна потужність | 2600 Вт |
| Плавний пуск | є |
| Посадковий діаметр диску | 22,23 мм |
| Підтримка обертів | немає |
| Підтримка потужності | немає |
| Регулятор обертів | немає |
| Робоча вага інструменту | 5,9 кг |
| Робоча потужність | 2800 Вт |
| Рівень звукової потужності L wa | 104 дБ(А) |
| Рівень тиску звукового випромінювання L pa | 93 дБ(А) |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | колекторний (щітковий) |
| Тип кожуха | стандарт (під викрутку) |
| Тип рукоятки | довга |
- Ціна: 5 670 ₴





