




Особливості моделі
Кутова шліфувальна машина GS-98M — найкомпактніша модель в нашій лінійці КШМ з діаметром диску 125 мм. Вона поєднує в собі потужність та зручність, завдяки звичній нам формі корпусу дає змогу виконувати роботи однією рукою. Стане ідеальним помічником для виконання завдань у важкодоступних місцях та на висоті.
Призначення
Модель GS-98M здатна виконувати більшість робіт, пов'язаних з різкою та шліфуванням металів, деревини, каменю, бетону, плитки та інших матеріалів. Вона універсальна як для домашніх майстрів, так і для професіоналів, яким важлива зручність та комфорт в роботі.
Потужність
Високопродуктивний двигун з максимальною потужністю 1050 Вт дає змогу виконувати різ та шліфування з високою швидкістю. Наприклад, з різом арматури 14 мм інструмент впорається всього за 3.5 с.
Надійність
Інструмент має високий рівень пилозахисту — всі підшипники пилезахищені, а ротор та статор вкриті товстим шаром компаунда та мають додаткове армування.
Комфорт в роботі
- GS-98M ідеально лежить в руці завдяки обхвату корпуса 183 мм.
- Корпус редуктора симетричний, що дає змогу повертати його відносно основного корпуса, так як вам зручно.
- За рахунок нових технологічних рішень був суттєво зменшений нагрів інструменту, що робить довготривале використання більш комфортним.
- Мережевий кабель довжиною 3,2 м дає змогу використовувати КШМ без подовжувача, а подовжена та посилена кабельна муфта ефективно захищає кабель від перегинів, збільшуючи його довговічність.
- Низький рівень вібрації дає змогу працювати інструментом довгий час без втоми, а зручний хват дає можливість ідеально контролювати кутову шліфмашину під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Довжина шпинделя | 18,5 мм |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Захист від випадкового увімкнення | немає |
| Захист від повторного ввімкнення | немає |
| Значення вібрації a h,AG | 5,6 м/с2 |
| Значення вібрації a h,DC | 2,75 м/с2 |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальна потужність | 1050 Вт |
| Номінальна напруга/частота | 220-230 B/50 Гц |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Посадковий діаметр диску | 22,23 мм |
| Підтримка обертів | немає |
| Підтримка потужності | немає |
| Регулятор обертів | немає |
| Робоча вага інструменту | 1,2 кг |
| Робоча потужність | 980 Вт |
| Рівень звукової потужності L wa | 106,3 дБ(А) |
| Рівень тиску звукового випромінювання L pa | 98,3 дБ(А) |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | колекторний (щітковий) |
| Тип кожуха | стандарт (під викрутку) |
| Тип рукоятки | коротка |
- Ціна: 1 899 ₴




