




Особливості моделі
Кутова шліфувальна машина Dnipro-M GS-100S – найкомпактніша модель у лінійці кутових шліфувальних машин з регулятором обертів. Вона ідеально підійде для виконання різу та шліфування на висоті. Завдяки малим габаритам нею зручно працювати однією рукою та виконувати роботу у важкодоступних місцях.
Призначення
Дана модель – вдалий вибір для домашнього використання: ремонту, роботи на дачі та в гаражі.
GS-100S призначена для різу арматури до 16 мм, листового металу до 4 мм, плитки, каменю, кераміки, цегли, піноблока та газоблока. Дана модель легко впорається зі шліфуванням металу щіткою діаметром до 75 мм, з прямим дротом діаметром до 0,35 мм або торцевим пелюстковим кругом будь-якої зернистості.
Потужність
Потужний двигун в 1000 Вт дозволяє різати арматуру діаметром 14 мм всього за 3.5 с, а зачистити зварний шов довжиною 1 м – за 3,3 хв.
Надійність
Пилозахисні підшипники типу RS, лакове покриття обмотки двигуна та компаундна заливка контактної зони колектора захищають інструмент від пошкоджень пилом та дрібними частинками, які потрапляють в конструкцію під час роботи.
Регулятор обертів
Вбудований регулятор обертів дає можливість працювати з різними видами робіт та матеріалу.
- положення 1-3 – для зняття зазубрин з матеріалу, утворення фасок та інших делікатних видів робіт, де не докладаються зусилля до інструменту (робота з пластиком);
- положення 4 – для шліфування делікатного матеріалу (м’які породи дерева);
- положення 5 – для шліфування матеріалу середньої стійкості до пошкоджень та деформації (тверді породи дерева, метал);
- положення 6 – для різу, зачищення та шліфування матеріалу, який не піддається деформації при нагріванні та не має пошкодження волокон під час роботи (метал, плитка, камінь, кераміка, цегла, піно- та газоблоки).
Комфортна робота
Кнопка увімкнення не потребує зусиль при натисканні та може фіксуватися у включеному режимі. Прогумований мережевий кабель довжиною 3 м, робоча вага 2.25 кг, зручний регулятор обертів, низький рівень шуму та вібрації роблять інструмент максимально комфортним у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Довжина шпинделя | 18.5 мм |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Захист від випадкового увімкнення | немає |
| Захист від повторного ввімкнення | немає |
| Значення вібрації a h,AG | 5,67 м/с 2 |
| Значення вібрації a h,DC | 2,75 м/с 2 |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Кількість обертів | 4000 - 11000 об/хв |
| Максимальна потужність | 1100 Вт |
| Номінальна напруга/частота | 220-230 B/50 Гц |
| Номінальна потужність | 850 Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Посадковий діаметр диску | 22,23 мм |
| Підтримка обертів | немає |
| Підтримка потужності | немає |
| Регулятор обертів | є |
| Робоча вага інструменту | 2,25 кг |
| Робоча потужність | 1000 Вт |
| Рівень звукової потужності L wa | 97,4 дБ(А) |
| Рівень тиску звукового випромінювання L pa | 86,4 дБ(А) |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | колекторний (щітковий) |
| Тип кожуха | стандарт (під викрутку) |
| Тип рукоятки | коротка |
- Ціна: 2 097 ₴





