




Особливості моделі
Кутова шліфувальна машина Dnipro-M GS-98 – модель, яка поєднує в собі оптимальне співвідношення потужності, ваги та мобільності. Конструкція шліфмашини сприяє зручній та надійній роботі, навіть однією рукою. Інструмент ідеально підходить для виконання різу на висоті та використання у важкодоступних місцях. Низький рівень шуму та вібрації, двопозиційне розташування додаткової рукоятки під кутом 100 градусів, мінімізує втому під час шліфування.
Призначення
Дана модель – вдалий вибір для домашнього використання: ремонту, роботи на дачі та в гаражі.
GS-98 з легкістю ріже арматуру до 14 мм, листовий метал до 3 мм, плитку, камінь, кераміку, цеглу, піно- та газоблоки. Також вона впорається зі шліфуванням металу щіткою або торцевим пелюстковим кругом будь-якої зернистості.
Потужність
Потужний двигун 980 Вт дозволяє виконувати різ арматури 14 мм всього за 3.7 с, а зачистити зварний шов довжиною 1 м – за 3,5 хв.
Надійність
Пилозахисні підшипники типу RS та компаундна заливка контактної зони колектора захищають інструмент від пошкоджень пилом та дрібними частинками, які потрапляють в конструкцію під час роботи.
Комфорт в роботі
Інструмент ідеально лежить в руці завдяки тонкій ручці 185 мм та довжині 265 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Довжина шпинделя | 18.5 мм |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Захист від випадкового увімкнення | немає |
| Захист від повторного ввімкнення | немає |
| Значення вібрації a h,AG | 5,6 м/с 2 |
| Значення вібрації a h,DC | 2,75 м/с 2 |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальна потужність | 1050 Вт |
| Номінальна напруга/частота | 220-230 B/50 Гц |
| Номінальна потужність | 720 Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Посадковий діаметр диску | 22,23 мм |
| Підтримка обертів | немає |
| Підтримка потужності | немає |
| Регулятор обертів | немає |
| Робоча вага інструменту | 1,96 кг |
| Робоча потужність | 980 Вт |
| Рівень звукової потужності L wa | 96 дБ(А) |
| Рівень тиску звукового випромінювання L pa | 85 дБ(А) |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | колекторний (щітковий) |
| Тип кожуха | стандарт (під викрутку) |
| Тип рукоятки | коротка |
- Ціна: 1 848 ₴

