




Особливості моделі
Кутова шліфувальна машина GL-125S – найпотужніша базова модель з довгою рукояткою в лінійці. Ідеальний вибір для шліфування та різу. Особлива форма ручки, невеликі габарити та потужність 1250 Вт дають інструменту високу маневреність та дозволяють різати та шліфувати різноманітні поверхні.
Призначення
Дана модель чудово впорається з усіма видами побутових робіт (ремонтом вдома, на дачі та в гаражі) тривалістю до 7 годин на день. GS-125S – вдалий вибір для різу арматури до 18 мм, листового металу до 5 мм, плитки, каменя, кераміки, цегли, піно- та газоблока. Цей інструмент легко шліфує деревину та метал щіткою діаметром до 100 мм з прямим та плетеним дротом діаметром до 0,5 мм, торцевим пелюстковим кругом будь-якої зернистості та самозачепною насадкою.
Потужність
Потужний двигун в 1250 Вт дозволяє різати арматуру 14 мм всього за 2.9 с та зачищати зварний шов довжиною 1 м всього за 3 хв.
Надійність
Пилозахисні підшипники типу RS, лакове покриття обмотки двигуна та компаундна заливка контактної зони колектора захищають інструмент від пошкоджень пилом та дрібними частинками, які потрапляють в конструкцію під час роботи.
Регулятор обертів
Вбудований регулятор обертів дає можливість працювати з різними видами робіт та матеріалами:
- положення 1-3 – для зняття зазубрин з матеріалу, утворення фасок та інших делікатних видів робіт, де не докладаються зусилля до інструменту (робота з пластиком);
- положення 4 – для шліфування делікатного матеріалу (м’які породи дерева);
- положення 5 – для шліфування матеріалу середньої стійкості до пошкоджень та деформації (тверді породи дерева, метал);
- положення 6 – для різу, зачищення та шліфування матеріалу, який не піддається деформації при нагріванні та не має пошкодження волокон під час роботи (метал, плитка, камінь, кераміка, цегла, мармурові поверхні, піно- та газоблоки).
Комфорт в роботі
Довга головна та двопозиційна додаткова рукоятки забезпечують надійний хват та комфортний процес шліфування, а вага всього 2.3 кг робить інструмент більш маневреним серед моделей кутових шліфувальних машин такої форми та потужності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Довжина шпинделя | 18.5 мм |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Захист від випадкового увімкнення | немає |
| Захист від повторного ввімкнення | немає |
| Значення вібрації a h,AG | 5,6 м/с 2 |
| Значення вібрації a h,DC | 2,75 м/с 2 |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Кількість обертів | 4000 - 11000 об/хв |
| Максимальна потужність | 1250 Вт |
| Номінальна напруга/частота | 220-230 B/50 Гц |
| Номінальна потужність | 860 Вт |
| Плавний пуск | немає |
| Посадковий діаметр диску | 22,23 мм |
| Підтримка обертів | немає |
| Підтримка потужності | немає |
| Регулятор обертів | є |
| Робоча вага інструменту | 2,3 кг |
| Робоча потужність | 1050 Вт |
| Рівень звукової потужності L wa | 99 дБ(А) |
| Рівень тиску звукового випромінювання L pa | 88 дБ(А) |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | колекторний (щітковий) |
| Тип кожуха | стандарт (під викрутку) |
| Тип рукоятки | довга |
- Ціна: 2 148 ₴




