




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення
Мережевий шуруповерт Dnipro-M SD-55А призначений для закручування і відкручування кріпильних елементів у різних поверхнях. Основне призначення — прикручування листових матеріалів (гіпсокартон, ГВЛ, ОСП, фанера) до обрешітки з дерева або металу. Відмінною особливістю є можливість точного регулювання глибини закручування саморіза незалежно від типу матеріалу.
Продуктивність
- регулювання глибини загвинчування саморізів дозволяє з точністю до десятих міліметра регулювати глибину закручування саморіза в матеріал або глибину виступу саморіза над матеріалом;
- висока швидкість обертання (4700 об/хв) дозволяє закручувати саморіз 3,5х35 мм практично миттєво (за 0,4 секунди);
- продуктивність більше 50 саморізів 3,5х25 мм за 30 секунд при використанні насадки для серійного загвинчування SA-55;
- можливість працювати як в одиночному режимі, так і з насадкою для серійного закручування саморізів.
Надійність
- розчіплювальна муфта дозволяє значно збільшити термін служби біти за рахунок відсутності прокручування біти в шліці саморіза;
- точне регулювання глибини утоплення саморіза для надійної фіксації різних крихких матеріалів, таких як гіпсокартон, ГВЛ.
Ергономіка і комфорт
- спеціальна кліпса дозволяє вішати інструмент на пояс;
- прогумований корпус і ергономічна рукоять дозволяють впевнено утримувати інструмент однією рукою;
- насадки швидко знімаються, що дозволяє швидко викрутити шуруп у разі їх неправильного закручування;
- прогумований кабель довжиною 4 метри дозволяє працювати на віддаленні від розетки і зберігає еластичність навіть в умовах низьких температур.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага інструмента | 1,4 кг |
| Джерело живлення | Мережа |
| Довжина з патроном | 28 см |
| Довжина при знятому патроні | 21,5 см |
| Діаметр патрона | 6,35 мм |
| Діаметр свердління: дерево | інструмент не призначений для такого виду робіт |
| Діаметр свердління: сталь | інструмент не призначений для такого виду робіт |
| Значення вібрації, похибка К=1,5 м/с² :загвинчування | 6 м/с2 |
| Значення вібрації, похибка К=1,5 м/с² :свердління в металі | інструмент не призначений для такого виду робіт |
| Клас захисту від ураження струмом | 2 |
| Число обертів холостого ходу | 0-4700 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| М'який/жорсткий/максимальний крутний момент | 4/8/10 Нм |
| Максимальна потужність | 900 Вт |
| Матеріал патрона | пластик |
| Напруга мережі / частота | 230 В / 50 Гц |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Регулятор обертів | немає |
| Робоча потужність | 700 Вт |
| Рівень звукового тиску, похибка K = 3 дБА | 90,6 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності, похибка K = 3 дБA | 97,8 дБ(А) |
| Різьба шпинделя | Немає різьби (патрон HEX) |
| Ступінь обертального моменту | немае |
| Тип двигуна | колекторний (щітковий) |
| Тип патрона | HEX |
| Функція блокування шпинделя | Немає |
| Функція реверс | є |
| Фіксація кнопки включення | є |
| Швидкознімний патрон | є |
- Ціна: 4 299 ₴





