




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення
Зарядний пристрій FC-280C забезпечує безпечну та швидку зарядку акумуляторних батарей завдяки силі струму 8А. Модель сумісна з усіма акумуляторними батареями на 20 В з лінійки DM20.
Швидкість заряду
- BP-240N (4 А·год): 37 хв
- BP-280N (8 А·год): 68 хв
- BP-260 (6 А·год): 113 хв
- BP-240 (4 А·год): 86 хв
- BP-220 (2 А·год): 39 хв
Функція швидкої зарядки (при силі струму 8А) доступна для батарей нової серії: BP-240N та BP-280N. Інші акумуляторні батареї заряджаються з обмеженням сили струму, яку регулює плата керування.
Активне охолодження
Модель оснащена двома кулерами охолодження: для плати керування та самої батареї під час зарядки.
Інформативний дисплей
Він відображає:
- Індикацію заряду (під час заряджання до 75% дисплей світиться помаранчевим кольором, після цього — зеленим).
- Статус заряду батареї та таймер, який показує, скільки часу заряджається батарея.
- Перегрів та переохолодження батареї (відображається градусником та починає мерехтіти позначка “Х”).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,95 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 1,75 м |
| Допустима температура для заряджання АКБ | від +5°С до +45°С |
| Зарядний пристрій | є |
| Мoдель | FC-280C |
| Напруга | 20 В |
| Напруга АКБ | 20 В |
| Напруга мережі | 230 В |
| Примусове охолодження | є |
| Ток | 8 А |
| Тип акумуляторів | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора 2 А/г | 39 хв |
| Час заряду акумулятора 4 А/г | 86 хв |
| Час заряду акумулятора 6 А/г | 113 хв |
| Час заряду акумулятора BP-240N 4 А/г | 37 хв |
| Час заряду акумулятора BP-280N 8 А/г | 68 хв |
| Частота мережі | 50 Гц |
- Ціна: 2 400 ₴

