




Призначення та продуктивність
Зарядний пристрій Dnipro-M FC-230 Dual – вибір справжнього професіонала. Відтепер не знадобиться купувати два окремих зарядних пристрої, адже завдяки двом роз'ємам, показнику сили струму в 3 А та ємнісним показникам фільтруючих конденсаторів пристрій має змогу заряджати акумулятори 2, 4, 6 та 8 А·год зі швидкістю, що в середньому на 20% менша часу розряджання на номінальному навантаженні.
Швидкість заряду
Поєднання характеристик зарядного пристрою дають змогу заряджати акумулятори зі швидкістю:
• BP-220 (2 А·год) – 50 хв
• ВP-240 (4 А·год) – 90 хв
• BP-260 (6 А·год) – 120 хв
• BP-240N (4 А·год) — 74 хв
• ВP-280N (8 А·год) — 173 хв
Зручність у використанні
Для зручного користування зарядний пристрій оснащений індикатором заряду, який сповістить оператора про стан акумулятора, а встановлений датчик температури не дозволить заряджати АКБ, яка перегрілась. До того ж, корпус пристрою має безліч отворів для кращого охолодження під час роботи.
Кріплення на стіну
Відтепер пристрій не займатиме багато місця в майстерні, адже має можливість кріплення на стіну завдяки додатковим отворам на задній стінці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,73 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 1,9 м |
| Допустима температура для заряджання АКБ | від +5°С до +45°С |
| Зарядний пристрій | є |
| Мoдель | FC-230 Dual |
| Напруга | 20 В |
| Напруга АКБ | 20 В |
| Напруга мережі | 230 В |
| Примусове охолодження | Немає |
| Ток | 3.0 А |
| Тип акумуляторів | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора 2 А/г | 50 хв |
| Час заряду акумулятора 4 А/г | 90 хв |
| Час заряду акумулятора 6 А/г | 120 хв |
| Час заряду акумулятора BP-240N 4 А/г | 74 хв |
| Час заряду акумулятора BP-280N 8 А/г | 173 хв |
| Частота мережі | 50 Гц |
- Ціна: 1 290 ₴




