




Призначення та продуктивність
Зарядний пристрій Dnipro-M FC-230 – кращий вибір для професійного використання. Завдяки показнику сили струму в 3 А та ємнісним показникам фільтруючих конденсаторів пристрій має змогу заряджати акумулятори 2, 4 та 5 А·год зі швидкістю, що в середньому на 20% менша часу розряджання на номінальному навантаженні.
Швидкість заряду
Поєднання характеристик зарядного пристрою дають змогу заряджати акумулятори зі швидкістю:
• BP-220 (2 А·год) — 50 хв
• ВP-240 (4 А·год) — 90 хв
• BP-260 (6 А·год) — 120 хв
• BP-240N (4 А·год) — 74 хв
• ВP-280N (8 А·год) — 173 хв
Зручність у використанні
Для зручного користування зарядний пристрій оснащений індикатором заряду, який сповістить оператора про стан акумулятора, а встановлений датчик температури не дозволить заряджати АКБ, яка перегрілась. До того ж, корпус пристрою має безліч отворів для кращого охолодження під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,33 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 1,9 м |
| Допустима температура для заряджання АКБ | від +5°С до +45°С |
| Зарядний пристрій | є |
| Мoдель | FC-230 |
| Напруга | 20 В |
| Напруга АКБ | 20 В |
| Напруга мережі | 230 В |
| Примусове охолодження | Немає |
| Ток | 3.0 А |
| Тип акумуляторів | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора 2 А/г | 50 хв |
| Час заряду акумулятора 4 А/г | 90 хв |
| Час заряду акумулятора 6 А/г | 120 хв |
| Час заряду акумулятора BP-240N 4 А/г | 74 хв |
| Час заряду акумулятора BP-280N 8 А/г | 173 хв |
| Частота мережі | 50 Гц |
- Ціна: 798 ₴


