




Призначення
Акумуляторний паяльник Dnipro-M CSI-36 - універсальний портативний інструмент для точного та делікатного паяння. Ідеально підходить для ремонту гаджетів і монтажу проводів у польових умовах: паяння дрібних деталей, електроніки, роботи у важкодоступних місцях без доступу до розетки. Зручний у використанні, адаптивний до різних матеріалів.
Продуктивний і автономний
• Керамічний нагрівач розігріває інструмент до робочої температури лише за 30 секунд і має значно вищий термін служби.
• Завдяки LED-дисплею температура регулюється з високою точністю в діапазоні 200-450°C. Це дає змогу працювати з найчутливішими матеріалами без ризику їхнього пошкодження.
• Вбудований Li-ion акумулятор (2600 мА·год) забезпечує до 35 хвилин автономної роботи.
Комфортне використання
• Ергономічна рукоятка з прогумованим покриттям гарантує надійний хват навіть під час тривалої роботи, а вага 120 г робить інструмент майже невідчутним в руках.
• Кругове світлодіодне підсвічування робочої зони забезпечує відмінну видимість у будь-яких умовах, що особливо актуально під час роботи у важкодоступних місцях та з автоелектрикою.
Безпечна робота
Паяльник має розумний режим сну, який активується через 15 секунд бездіяльності, зберігаючи автономність та ресурс жала.
Для довговічності використання пристрій оснащено технологією захисту від перегріву та системою захисту акумулятора від перезаряду й перерозряду.
LED-дисплей
Він візуалізує ключові параметри, що спрощує роботу та управління інструментом:
• поточний рівень заряду акумулятора,
• точне налаштування температури. Інтегрована система LED-дисплею дає змогу регулювати температуру з кроком в 1 °C: від делікатного паяння мікросхем до з’єднання міцних компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор заряду | є |
| Індикація нагріву | Дисплей (цифрова) |
| Інструкція | 1 шт. |
| Акумуляторний паяльник | 1 шт. |
| Вага | 120г |
| Губка для жала | 10 шт. |
| Джерело живлення | Li-ion 2600mAh, Type-C |
| Жало C210 | 1 шт. |
| Максимальна температура | 450 |
| Номінальна напруга | 3,6 V |
| Номінальна потужність | 18 Вт |
| Підсвітка робочої зони | є |
| Підставка для паяльника | 1 шт. |
| Режим сну | є |
| Робоча температура | 200-450 |
| Тип акумуляторної батареї | Li-Ion |
| Тип нагрівання | керамічний |
| Час заряджання | 120 хв |
| Час нагріву до максимальної температури | 30с |
| Час роботи | 35 хв |
| Шнур Type-C | 1 шт. |
- Ціна: 1 980 ₴



