




Універсальний подарунок
Акумуляторний ліхтар CFL-36M ULTRA з функцією PowerBank — оптимальний варіант практичного подарунку, адже він здатен не тільки забезпечити потрібний режим освітлення, а й підзарядити мобільний гаджет. Наявність гачка з карабіном, вбудованого штатива і магнітної платформи робить його багатофункціональним супутником у побутових справах, в майстерні та гаражі, під час подорожей.
Ліхтар і комплектуючі розміщені в компактній коробці з лаконічним дизайном — готовий варіант для презенту.
Робота на одному заряді
- Режим спрямованого світла — 11 год
- Режим розсіяного світла — 5 год
Тривалість зарядки (від 0 до 100%) — 3 год.
Режими освітлення
- Направленого променю — для точкового освітлення ділянок, наприклад, дороги, робочого місця тощо
- Розсіяне світло — для широкого кута освітлення, наприклад, щоб освітлити велику площу
- Режим пам’яті — у разі вимкнення ліхтар запам'ятовує останній виставлений режим
Регулювання яскравості
В режимі розсіяного світла необхідно зажати кнопку ввімкнення.
Зручне використання
- Має гак з карабіном для зручного підвісу
- Його можна зафіксувати на металевій поверхні завдяки магнітній платформі
- Також комфорту у використанні додає вбудований штатив, а також можливість встановлення ліхтаря на окремий штатив
Надійність
- Клас захисту від вологи: IP54
- Ударостійкий корпус та скло мають ступінь захисту IK07, що дає змогу використовувати ліхтар навіть в екстремальних умовах
Функція PowerBank
- Тип зарядки: Type-C
- Сила струму: 2А
- Кількість повних заряджань (від 0 до 100%) для Iphone 11: 1,5
Ліхтар оснащений захистом від повного розряджання у режимі PowerBank. Коли батарея розряджається більше ніж 50% у даному режимі, він перестає заряджати, щоб забезпечити заряд на освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6.4Ah |
| Індекс передачі кольору | CRI 80+ |
| Вага | 0,48 кг |
| Клас захисту | IP54, IK07 |
| Крюк для підвісу | є |
| Кількість режимів роботи | 6 + power bank |
| Напруга АКБ | 3,6 В |
| Наявність магніту | є |
| Світлодіод | COB |
| Сила світлового потоку | 250 - 1000 Лм |
| Температура світла | 2700-6500 K |
- Ціна: 1 980 ₴






