




Призначення
Акумуляторний обприскувач 12 S – універсальний помічник для догляду за садом і городом, та використання в промислових цілях. Ідеально підійде для:
- оброблення рослин: розпилення добрив, пестицидів та інших засобів на ділянках будь-якого розміру;
- дезінфекції: ефективного знищення шкідників та бактерій на складах, в теплицях та інших приміщеннях;
- прибирання: розпилення мийних засобів для очищення поверхонь та інвентарю;
- захисту поверхонь: нанесення захисних покриттів на різні матеріали, які не містять розчинників.
Важливо! Обприскувач не підходить для розпилення: бензину, лугів, розчинників, порошкових речовин, які не розчиняються у воді, ґрунтовки та вапна, оскільки вони забиватимуть форсунки та перевантажуватимуть помпу.
Особливості
- Об'єму баку (12 л) достатньо для обробки ділянок площею до 7 соток.
- Корпус виконаний з удароміцного ABS-пластику, він стійкий до механічних пошкоджень та хімічних розчинів.
- Ємність акумуляторної батареї: 8 А·год. На одному заряді обприскувач забезпечує розпилення до 32 повних баків.
- Модель має електронний датчик рівня заряду батареї та продуктивності помпи.
- Кнопка ввімкнення має волого- та пилозахист.
- Обприскувач оснащений запобіжником, який захищає помпу та акумулятор від перепадів напруги та коротких замикань.
Електронний дисплей
Працює в двох режимах:
- під час роботи на максимальну потужність — відображає заряд батареї та дає змогу контролювати його;
- у разі ввімкнення інструмента за допомогою регулятора тиску — вказує на продуктивність помпи та дозволяє контролювати напір подачі рідини. Це допомагає уберегти делікатні рослини від пошкодження під час обприскування.
Комфортне використання
- Спинка має анатомічну форму і м’яку накладку збільшених розмірів. Це допомагає знизити навантаження на оператора під час роботи та захистити спину від переохолодження.
- Ремені надійно фіксуються металевими кріпленнями та карабінами.
- Конструкція ручки покращена и посилена, дозволяє встановлювати телескопічні штанги довжиною до 3 м.
- Завдяки простому доступу до акумулятора можна легко перевірити його стан та дістати для зберігання в несезон.
Насадки
В комплекті з обприскувачем йдуть різноманітні форсунки:
- плоскоструменева: ширина отвору 2 мм, витрата рідини — 1380 мл/хв.
- струменева для поливу: 4 отвори (діаметр 0,9 мм), витрата рідини — 1280-2200 мл/хв.
- з регульованим кутом розпилення:
- 1 отвір (діаметр 1,76 мм), витрата рідини — 1330- 2280 мл/хв;
- 2 отвори (діаметр 1,85 мм), витрата рідини — 2240 мл/хв.
- для туманного розпилення:
- 1 отвір (діаметр 1,92 мм), витрата рідини — 1130 мл/хв;
- 2 отвори (діаметр 1,64 мм), витрата рідини — 1560 мл/хв.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина шланга | 112 см |
| Об'єм бака | 12 л |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 А/г |
| Вага | 5,1 кг |
| Витрата рідини | 3,2 л/хв |
| Гумові ущільнювачі штанги | 1 шт. |
| Довжина телескопічної штанги | 45-79 см |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Конструкція | ранцева |
| Максимальний робочий тиск | 4 бари |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Матеріал телескопічної штанги | нержавіюча сталь |
| Мірний стакан | 1 шт. |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Обприскувач | 1 шт. |
| Пластиковий тримач штанги | 1 шт. |
| Регулювання витрати рідини | є |
| Сітковий фільтр | 1 шт. |
| Телескопічна штанга | 1 шт. |
| Тип акумулятора | свинцево-кислотний |
| Тип обприскувача | акумуляторний |
| Тип помпи | мембранна |
| Ущільнювальне кільце | 1 шт. |
| Форсунки | 6 шт. |
| Функція ручної підкачки | немає |
| Час роботи на одному заряді | 3 години |
- Ціна: 2 097 ₴






