




Призначення
Акумуляторний обприскувач Dnipro-M 12 N призначений для розпилення розчинів для росту та захисту рослин. Він підходить для роботи як на великих, так і на малих ділянках: городах, теплицях, оранжереях, квітниках тощо. Його також можна використовувати в промислових цілях: для боротьби зі шкідниками на складах, дезінфекції, розпилювання мийних засобів і захисних покриттів, які не містять розчинників. Широкий радіус робочої зони забезпечують шланг довжиною 110 см та телескопічна штанга завдовжки 53-85 см.
Важливо! Обприскувач не підходить для розпилення: бензину, лугів, розчинників, порошкових речовин, які не розчиняються у воді, ґрунтовки та вапна, оскільки вони забиватимуть форсунки та перевантажуватимуть помпу.
Особливості
- Корпус виготовлений з удароміцного ABS-пластику, що робить його стійким до механічних пошкоджень та хімічних розчинів.
- Спинка має анатомічну форму та оснащена пом'якшеною задньою накладкою та міцними ременями, що знижує навантаження на оператора та захищає спину від переохолодження.
- Обприскувач має місткий бак об'ємом 12 літрів. Цього достатньо для обробки територій площею до 7 соток.
Можливості
- Акумуляторна батарея ємністю 8 А⋅год забезпечує розпилення до 25 повних баків на одному заряді. Це дає змогу виконувати тривалі, інтенсивні роботи з розпилювання сумішей навіть на великих ділянках.
- В комплекті 6 найбільш популярних типів форсунок та мірний стаканчик.
Комфортне використання
- Функція регулювання тиску дає змогу контролювати напір подачі рідини і уникнути пошкодження крихких рослин.
- Покращена ручка з надійною конструкцією дає можливість встановлювати телескопічні штанги довжиною до 3 м.
- Обприскувач має вбудований покажчик рівню заряду батареї.
- Доступ до акумулятора дає змогу легко перевірити стан батареї та дістати її для зберігання в теплому місці на зимовий період.
Насадки
В комплекті форсунки з різноманітним типом розпилення:
- плоскоструменева: ширина отвору 2 мм, витрата рідини — 1380 мл/хв;
- струменева для поливу: 4 отвори діаметром 0,9 мм, витрата рідини — 1280-2200 мл/хв;
- з регульованим кутом розпилення: 1 отвір діаметром 1,76 мм, витрата рідини — 1330- 2280 мл/хв;
- з регульованим кутом розпилення: 2 отвори діаметром 1,85 мм, витрата рідини — 2240 мл/хв;
- для туманного розпилення: 1 отвір діаметром 1,92 мм, витрата рідини — 1130 мл/хв;
- для туманного розпилення: 2 отвори діаметром 1,64 мм, витрата рідини — 1560 мл/хв.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина шланга | 110 см |
| Об'єм бака | 12 л |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 А/г |
| Вага | 5 кг |
| Витрата рідини | 3.1 л/хв |
| Гумові ущільнювачі штанги | 1 шт. |
| Довжина телескопічної штанги | 58-85 см |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Конструкція | ранцева |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Матеріал телескопічної штанги | нержавіюча сталь |
| Мірний стакан | 1 шт. |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Оприскувач | 1 шт. |
| Пластиковий тримач штанги | 1 шт. |
| Регулювання витрати рідини | є |
| Робочий тиск | 4.5-5.5 Бар |
| Сітчастий фільтр | 1 шт. |
| Телескопічна штанга | 1 шт. |
| Тип акумулятора | свинцево-кислотний |
| Тип обприскувача | акумуляторний |
| Тип помпи | мембранна |
| Ущільнююче кільце | 4 шт. |
| Форсунки | 6 шт. |
| Функція ручної підкачки | немає |
| Час роботи на одному заряді | 3 години |
- Ціна: 2 298 ₴



