




Призначення
Акумуляторний обприскувач Dnipro-M 16 S — сучасне, зручне й надійне садове обладнання. Підходить для роботи як на великих, так і на малих ділянках: городах, теплицях, оранжереях, квітниках тощо. Може використовуватися для боротьби зі шкідниками на складах, дезінфекції, розпилювання мийних засобів і захисних покриттів, які не містять розчинників.
Важливо! Обприскувач не підходить для розпилення: бензину, лугів, розчинників, порошкових речовин, які не розчиняються у воді, ґрунтовки та вапна, оскільки вони забиватимуть форсунки та перевантажуватимуть помпу.
Особливості
- Об'єм баку: 16 літрів. Цього достатньо для обробки територій площею до 9 соток.
- Корпус виготовлений з удароміцного ABS-пластику, що робить його стійким до механічних пошкоджень та хімічних розчинів.
- Акумуляторна батарея ємністю 8 А⋅год забезпечує розпилення до 25 повних баків на одному заряді.
- Оснащений електронним датчиком рівня заряду акумулятора та продуктивності помпи.
- Кнопка ввімкнення волого- та пилезахищена.
- Захист від згорання помпи реалізовано через запобіжник.
Електронний дисплей
Має два режими роботи:
- у випадку роботи на максимальну потужність — дисплей відображає рівень заряду акумулятора та дає змогу точно контролювати його;
- у разі ввімкнення обприскувача за допомогою регулятора тиску — дисплей вказує на продуктивність помпи та дає змогу контролювати напір подачі рідини, що допомагає зберегти делікатні рослини від пошкодження під час обробки.
Комфортне використання
- Спинка анатомічної форми має м’яку накладку збільшених розмірів, що знижує навантаження на оператора та захищає спину від переохолодження.
- Надійна фіксація ременів реалізована через металеві кріплення та карабіни.
- Покращена ручка з надійною конструкцією дає можливість встановлювати телескопічні штанги довжиною до 3 м.
- Простий доступ до акумулятора дає змогу легко перевірити стан батареї та дістати її для зберігання в теплому місці на зимовий період.
Насадки
В комплекті форсунки з різноманітним типом розпилення:
- плоскоструменева: ширина отвору 2 мм, витрата рідини — 1380 мл/хв;
- струменева для поливу: 4 отвори діаметром 0,9 мм, витрата рідини — 1280-2200 мл/хв;
- з регульованим кутом розпилення: 1 отвір діаметром 1,76 мм, витрата рідини — 1330- 2280 мл/хв;
- з регульованим кутом розпилення: 2 отвори діаметром 1,85 мм, витрата рідини — 2240 мл/хв;
- для туманного розпилення: 1 отвір діаметром 1,92 мм, витрата рідини — 1130 мл/хв;
- для туманного розпилення: 2 отвори діаметром 1,64 мм, витрата рідини — 1560 мл/хв.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина шланга | 112 см |
| Об'єм бака | 16 л |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 А/г |
| Вага | 5,2 кг |
| Витрата рідини | 3,2 л/хв |
| Гумові ущільнювачі штанги | 1 шт. |
| Довжина телескопічної штанги | 45-79 см |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Конструкція | ранцева |
| Максимальний робочий тиск | 4 бари |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Матеріал телескопічної штанги | нержавіюча сталь |
| Мірний стакан | 1 шт. |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Обприскувач | 1 шт. |
| Пластиковий тримач штанги | 1 шт. |
| Регулювання витрати рідини | є |
| Сітковий фільтр | 1 шт. |
| Телескопічна штанга | 1 шт. |
| Тип акумулятора | свинцево-кислотний |
| Тип обприскувача | акумуляторний |
| Тип помпи | мембранна |
| Ущільнювальне кільце | 4 шт. |
| Форсунки | 6 шт. |
| Функція ручної підкачки | немає |
| Час роботи на одному заряді | 3 години |
- Ціна: 2 598 ₴






