




Призначення
Акумуляторний кущоріз Dnipro-M DHT-200 дає змогу надати форму чагарникам, живоплоту, а також виконати обрізку рослин. Він використовується для благоустрою території та реалізації різних ідей у ландшафтному дизайні. Підходить як для побутового використання на приватній садовій ділянці, так і для професійного догляду за садом.
Надійність
- двосторонній ніж кущорізу стійкий до деформації та поломок за умови правильної експлуатації;
- довжина ножа становить 510 мм, що дає змогу дотягнутися до високих гілок;
- кущоріз оснащений захисним щитком та має захист від випадкового включення.
Зручність та продуктивність
- ручка кущорізу обертається на 180°, що дає змогу комфортно працювати навіть в умовах вертикальної обрізки;
- продумана конструкція сприяє правильному та зручному захвату інструмента рукою;
- кущоріз працює від однієї акумуляторної батареї, що робить його ще більш мобільним.
Єдиний акумулятор DM20
Акумуляторний кущоріз DHT-200 сумісний з усіма акумуляторними батареями з лінійки DM20 (BP-220 (2 А⋅год), BP-240 (4 А⋅год), BP-240N (4 А⋅год), BP-260 (6 А⋅год), BP-280N (8 А⋅год)), що дає можливість використовувати потрібний акумулятор для поставлених завдань.
Тривалість роботи на одному заряді залежить від встановленої акумуляторної батареї, наприклад, з BP-220 (2 А⋅год) — 20 хв.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція | є |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Акумуляторний кущоріз | є |
| Довжина ножів | 510 мм |
| Зарядний пристрій | немає |
| Захисний кожух | є |
| Число обертів холостого ходу | 1300 об/хв |
| Максимальний діаметр різу | 15 мм |
| Напруга акумулятора | 20V |
| Тип двигуна | Щітковий |
- Ціна: 2 850 ₴





