




Універсальний інструмент для догляду за садом, газоном та живоплотом
Завдяки змінним насадкам акумуляторні садові ножиці DGS-200 легко справляються як із підстриганням трави на краях газону, так і з формуванням кущів та декоративних живоплотів. Діаметр різу — 7,8 мм. Вони стануть у пригоді власникам приватних будинків, дач, садових ділянок, а також для професійного ландшафтного дизайну.
Працюйте в будь-якому куточку ділянки без обмежень довжиною кабелю.
Два сценарії роботи
У комплекті дві насадки — для трави та кущів. Швидка заміна дає змогу легко перемикатися між завданнями.
Безпечне і зручне використання
• Металева система фіксації насадок забезпечує надійне з’єднання та тривалий термін служби інструменту.
• Міцний корпус із протиударного ABS-пластику підвищує довговічність і стійкість до механічних пошкоджень.
• Прогумована частина руків’я та зручна кнопка фіксації забезпечують комфорт і контроль під час роботи.
Сумісність з акумуляторами DM20
Ножиці сумісні з усіма акумуляторами на 20 В із нашої лінійки DM20 (BP-220 (2 А⋅год), BP-240 (4 А⋅год), BP-240N (4 А⋅год), BP-260 (6 А⋅год), BP-280N (8 А⋅год)). Одну акумуляторну батарею можна використовувати з різними інструментами.
Тривалість автономної роботи
Тривалість роботи ножиць на одному заряді залежить від встановленої акумуляторної батареї:
• BP-220 (2 А·год) — до 1 год 40 хв
• BP-240, BP-240N (4 А·год) — до 3 год 20 хв
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.67 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція | є |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Акумуляторні садові ножиці | є |
| Акустична потужність, LwA | 80 Дб(А) |
| Відстань між лезами | 7,8 мм |
| Довжина леза | 120 мм |
| Зарядний пристрій | немає |
| Захист від випадкового увімкнення | є |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | III |
| Число обертів холостого ходу | 1000 об/хв |
| Лезо для кущів | є |
| Лезо для трави | є |
| Максимальна напруга | 20 В |
| Мoдель | DGS-200 |
| Номінальна напруга | 18 В |
| Похибка вимірювання акустичної потужності, КwA | 3 дБ(A) |
| Ступінь захисту від впливу пилу та води | IP 20 |
| Тип акумуляторної батареї | Li-Ion |
| Тип двигуна | щітковий (колекторний) |
| Товщина леза | 1,2 мм |
| Швидка заміна насадок | є |
| Ширина леза | 105 мм |
- Ціна: 2 280 ₴




