




Призначення
Акумуляторна шабельна пила DRS-200 BC ULTRA з безщітковим двигуном призначена для професійного використання. Завдяки довжині робочого ходу полотна у 28 мм вона забезпечує максимальну глибину пропилу 200 мм у дереві та 20 мм у металі. Стане в пригоді для:
- демонтажних і покрівельних робіт;
- розпилювання деревини та сантехнічних завдань;
- розпилювання металу на виробництві або СТО;
- розпилювання газоблоку на будівельному майданчику.
Безколекторний двигун
Цей тип двигуна оснащений мікроконтролерним блоком керування, завдяки чому має наступні переваги:
- підвищена стійкість до перевантажень;
- більша енергоефективність, що значно зменшує витрату заряду батареї;
- триваліший термін експлуатації;
- менша схильність до перегріву.
Функція маятникового ходу
Вона дає змогу налаштувати роботу для швидкого (без високої точності розрізу) та повільного (з меншою кількістю сколів) розпилювання в залежності від типу оброблювального матеріалу.
- Режим “On” — для дощок, брусу, виробів з дерева.
- Режим “OFF” — для пластику та металу (нержавіюча сталь, алюміній, не гартована сталь, оргскло).
LED підсвітка
Підсвітка робочої зони спрощує використання інструменту у приміщеннях з недостатнім освітленням.
Регулювання опорної платформи
Забезпечує надійний упор у матеріал, надаючи пилі більшої стійкості на поверхні будь-якої форми, та з шабельними полотнами будь-якої довжини.
Комфортне використання
Використання акумуляторної шабельної пили — оптимальне рішення у випадку обмеженого доступу.
Безпека та контроль
- Модель DRS-200 BC ULTRA оснащена захисним механізмом від випадкового ввімкнення, розташованого з обох боків.
- Миттєве гальмо штоку вбереже від можливого травмування від полотна, яке обертається за інерцією.
- Плавне збільшення кількості коливань реалізовано у кнопці живлення, що дає змогу легко підібрати оптимальну швидкість силою натискання на кнопку.
- Пила має захист від перевантаження.
Автономність
Тривалість автономної роботи залежить від встановленої АКБ:
- ВР-240: 49 пропилів, робота без перерви 14 хв (сосновий брус 100х100 мм)
- ВР-260: 58 пропилів, робота без перерви 19 хв (сосновий брус 100х100 мм)
Не рекомендовано використовувати акумуляторну батарею BP-220.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 2.7 кг |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція | є |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Акумуляторна шабельна пила | є |
| Акустична потужність, LwA | 90 дБ(А) |
| Глібіна пропилювання газобетон | 250 мм |
| Глібіна пропилювання: дерево | 200 мм |
| Глибина пропила: метал | 20 мм |
| Глібіна пропилювання: пластик | 150 мм |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Довжина робочого ходу | 28 мм |
| Зарядний пристрій | немає |
| Захист від випадкового ввімкнення | є |
| Захист від перенавантаження | є |
| Звуковий тиск, LpA | 79 дБ(А) |
| Клас захисту | IP X0 |
| Миттєвий тормоз штоку | є |
| Напруга акумулятора | 20V |
| Плавний пуск | є |
| Похибка вимірювання акустичної потужності, КwA | 3 дБ(A) |
| Похибка вимірювання звукового тиску, КpA | 3 дБ(A) |
| Похибка вимірювання показників вібрації, Kh | 1,5 м/с2 |
| Підсвітка робочої зони | є |
| Підтримка обертів | немає |
| Підтримка частоти | немає |
| Регульована опорна платформа | є |
| Рівень вібрації, aₒb * | 8 м/с2 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота колебаний | 0-3100 кол/хв |
| Швидка заміна пильного полотна | є |
- Ціна: 4 980 ₴






