




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-218Q дозволяє ефективно закручувати та відкручувати різні елементи кріплення: гвинти, саморізи, шурупи.
2 швидкості
редуктора
Забезпечує однакову продуктивність інструменту як у процесі закручування, так і відкручування.
24 Нм
крутний момент
Забезпечує найбільш ефективну роботу з усіма популярними розмірами шурупів.
20 ступенів
крутного моменту
Дозволяє вибрати підходящий момент затягування для різних кріплень та матеріалів.
Швидкоз’ємний патрон
Шуруповерт оснащений швидкоз’ємним патроном, що дозволяє миттєво замінити оснастку без використання допоміжних інструментів.
Ергономіка та комфорт
Невелика вага та компактні габарити забезпечують найбільш зручну роботу.
1,03 / 1,19 кг
Вага без патрона / з патроном
Прогумований корпус дозволяє впевнено тримати інструмент у процесі роботи та забезпечує надійний захист від падінь.
Батарея
Завдяки своїм ємнісним показникам та автономності вона дозволяє проявити ресурс інструменту на всі 100% та виконувати завдання, не зупиняючись.
- 1 батарея на 30+ інструментів;
- 16 видів інструменту;
- максимальна потужність протягом усього життя батареї;
- 4 рівні захисту та прогумований корпус.

Легкий та компактний
Універсальний
Максимум автономності
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | немає в комплекті |
| Індикатор стану заряду | є |
| Інструкція з експлуатації | є |
| Автономність на АКБ 2А | 37 хв./1 год. 5 хв./1 рік. 52 хв. |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Бітотримач | немає |
| Вага з АКБ 2Аг/4 Аг/6Аг | 1.3/1.6/1.8 кг |
| Вага інструмента | 0.9 кг |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Додаткові щітки (комплект) | немає |
| Допустима температура для заряджання АКБ | АКБ немає в комплекті |
| Дриль-шурупокрут | є |
| Діаметр патрона | 0,8-10 мм |
| Діаметр свердління: дерево | 22 мм |
| Діаметр свердління: сталь | 8 мм |
| Діаметр свердління: цегла | інструмент не призначений для такого виду робіт |
| Зарядний пристрій | немає |
| Значення вібрації, похибка К=1,5 м/с² :загвинчування | 2 м/с2 |
| Значення вібрації, похибка К=1,5 м/с² :свердління в металі | 2,4 м/с2 |
| Значення вібрації, похибка К=1,5 м/с² :свердління в цеглі | інструмент не призначений для такого виду робіт |
| Кейс | немає |
| Кліпса для кріплення на пояс | є |
| Колорбокс (картонна коробка) | є |
| Число обертів холостого ходу | 0-400/0-1500 об/хв |
| Кількість ударів | безударний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| М'який/жорсткий/максимальний крутний момент | 10/19/24 Нм |
| Максимальна потужність | 270 Вт |
| Матеріал патрона | пластик |
| Можливість встановлення насадок QC-18A,QC-18D | є |
| Напруга акумулятора | 20V |
| Номінальна потужність | 36 Вт |
| Робоча потужність | 95 Вт |
| Рівень звукового тиску, похибка K = 3 дБА | 81 дБ(A) |
| Рівень звукової потужності, похибка K = 3 дБA | 92 дБ(A) |
| Ступінь обертального моменту | 21+1 |
| Тип двигуна | колекторний (щітковий) |
| Тип патрона | швидкозмінний (одномуфтовий) |
| Функція блокування шпинделя | є |
| Функція реверс | є |
| Функція удару | немає |
| Час заряджання акумулятора | АКБ немає в комплекті |
| Швидкознімний патрон | є |
- Ціна: 1 590 ₴





