




Широкі можливості
Акумуляторна шабельна пила RS-12 — відмінний варіант для тих, хто шукає компактну пилу для роботи однією рукою. Вона підійде для виконання різних завдань у наступних сферах:
- виробництво меблів;
- монтаж гіпсокартону;
- демонтаж систем водопостачання;
- різання пластикових труб, соснових дошок та металевих труб невеликого діаметру.
Комфортне використання
Невеликі габарити шабельної пили дають можливість працювати інструментом у важкодоступних місцях. Пилу можна утримувати на висоті, працюючи нею однією рукою, дотягуватися до труб у вузьких місцях. Маленька вага моделі дозволяє оператору працювати тривалий час, при цьому менше втомлюючись.
Швидка заміна пилок
Система швидкої заміни витратника дозволяє без зайвих зусиль виймати та вставляти в інструмент пилки. Це заощаджує час у випадку тривалого використання шабельної пили RS-12, а також корисно за потреби частої зміни витратника.
Наявність регулювання обертів
Вбудований регулятор обертів розширює функціональність пили. Ви можете обрати найбільш підходящу швидкість руху витратника в кожному окремому випадку. Це підвищить ефективність різу різних матеріалів та покращить якість кінцевого результату.
Сумісність з акумуляторами
Шабельна пила RS-12 повністю сумісна з акумуляторними батареями моделей дрилів-шуруповертів CD-121Q, CD-122Q та CD-123QS. Якщо Ви вже маєте будь-який з цих шуруповертів, не обов’язково придбавати для пили окрему батарею — можна користуватися тією, що встановлена в поточному інструменті.
Ергономічний корпус
Акумуляторну шабельну пилу зручно утримувати в руці. Рельєфні вставки на корпусі та його прогумована поверхня покращують зчеплення з рукою оператора, захищають інструмент від висковзування та пом’якшують удар при падінні пили.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлутації | є |
| Акумулятор | немає |
| Акумуляторна шабельна пила | є |
| Акустична потужність, LwA | 95,1 дБ(A) |
| Глібіна пропилювання: дерево | 80 мм |
| Глибина пропила: метал | 8 мм |
| Глібіна пропилювання: пластик | 50 мм |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Довжина робочого ходу | 14,5 мм |
| Загальні правила техніки безпеки | є |
| Зарядний пристрій | немає |
| Звуковий тиск, LpA | 84,1 дБ(A) |
| Клас захисту | IP20 |
| Напруга акумулятора | 12V |
| Похибка вимірювання акустичної потужності, КwA | 3 дБ(A) |
| Похибка вимірювання звукового тиску, КpA | 3 дБ(A) |
| Похибка вимірювання показників вібрації, Kh | 1,5 м/с2 |
| Підсвітка робочої зони | є |
| Рівень вібрації, aₒb * | 14,2 м/с2 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Упаковка | є |
| Частота колебаний | 0-2800 кол/хв |
| Швидка заміна пильного полотна | є |
- Ціна: 2 349 ₴

