




Помічник у догляді за садом
Акумуляторний секатор PS-12BC допомагає швидко та комфортно обрізати сухі та свіжі гілки плодових дерев, кущів і виноградників. Це ідеальний садовий помічник, який полегшує і прискорює роботу.
Захист від порізів пальців
Модель має вбудований захист від порізів пальців: він блокує ріжучі леза у розімкнутому положенні в разі їх торкання пальцями й інформує про це звуковим сигналом.
- Щоб активувати захист, утримуйте курок увімкнення до появи чотирьох звукових сигналів. Після цього відпустіть курок.
- Захист не працює, якщо виконувати роботу у рукавичках.
2 положення товщини різу
Секатор можна налаштувати на 2 варіанти положення робочого леза: 20 мм (l положення) та 32 мм (ll положення). Це прискорює процес обрізування гілок однакової товщини.
- Щоб встановити необхідне положення, достатньо утримувати курок ввімкнення до одного короткого сигналу.
Режим очікування
Після кількох хвилин бездіяльності секатор переходить у режим очікування. Це допомагає економити заряд, забезпечує безпечне та зручне використання.
- Для активації секатора достатньо двічі натиснути на курок.
- Якщо інструмент не активовано, він вимикається автоматично.
Комфортне використання
Секатор має тонкий та прогумований корпус, що дає змогу зручно утримувати його як у рукавичках, так і без них.
Вага без акумуляторної батареї становить лише 1кг, що дозволяє працювати з інструментом тривалий час без втоми.
Безщітковий двигун
Секатор оснащено безщітковим двигуном, який має низку переваг: до 50% довший термін служби, економія заряду акумулятора, менше нагрівання та знижені витрати на обслуговування.
Підготовка до роботи
Натисніть кнопку живлення та утримуйте її протягом 3 секунд. Після цього пролунає сигнал, що свідчить про увімкнення секатора.
Зробіть подвійний натиск на курок увімкнення — це переведе лезо в робоче положення.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Тип інструменту | Акумуляторний секатор |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 положення | 20 мм |
| 2 положення | 32 мм |
| Ємність для мастила | є |
| Інструкція | є |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Акумуляторний секатор | є |
| Зарядний пристрій | немає |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | III |
| Комплектація | (без АКБ і ЗП) |
| Кількість положень різу | 2 |
| Максимальна напруга | 12 V |
| Мoдель | PS-12BC |
| Номінальна напруга | 10.8 V |
| Рекомендовані акумуляторні батареї | BP-122, BP-123S, BP-125 |
| Ступінь захисту від впливу пилу та води | 53 IP |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип лез | SK5 |
| Торцевий Г-подібний ключ, 13 мм | є |
| Шестигранний ключ Т10 | є |
| Шестигранний ключ Т30 | є |
- Ціна: 3 960 ₴



