




Призначення
Акумуляторна ланцюгова пила CS-12 призначена для побутового використання. Вона легка, компактна та проста в обслуговуванні, буде корисною для власників приватних будинків, дачних ділянок, садівників тощо. За її допомоги можна виконати прості домашні завдання з обрізки дерев і подрібнення гілок, нескладні деревообробні роботи.
Інструмент впорається з підрізкою гілок середнього розміру — до 100 мм.
Особливості
- працює від 1-ї акумуляторної батареї на 12 В;
- необхідна кількість оливи додається ручним способом. Пояснюється це тим, що пила призначена для виконання нескладних задач та невеликих обсягів робіт. Користувач додає оливу в необхідній кількості, тим самим мінімізує надмірне її витікання;
- сталева шина довжиною 12 см.
Надійна робота
- Модель має вбудовану систему захисту від перевантаження. Вона допомагає користувачеві зрозуміти, коли потрібно зменшити навантаження. Індикація про перенавантаження, а також заряд розташовані на корпусі пили.
- Також присутній захист від випадкового ввімкнення, що забезпечує безпечний і контрольований запуск.
- Пила має захисну кришку, що захищає користувача від дерев’яної стружки та забезпечує більш комфортну та безпечну роботу.
Комфортне використання
- В моделі реалізована проста система натягування ланцюга. Не потрібно використовувати викрутку або ж ключ — достатньо відрегулювати ланцюг за допомогою колесика, що розташоване на корпусі.
- Завдяки своїй легкій вазі (1,4 кг) та компактній формі CS-12 дає змогу впоратись з будь-якими нескладними завданнями у господарстві. Вона легко дістає до важкодоступних місць, із завданнями можна впоратись навість однією рукою.
- Пила має прогумовані частини корпусу та місця дотику руки, що значно збільшує комфорт під час використання.
Комплектація
Пила CS-12 комплектується зручною сумкою для зберігання і транспортування, в яку ви можете покласти акумулятори, зарядний пристрій, маслянку, а також інші необхідні приладдя для роботи.
Аксесуари і витратні матеріали
Для старту роботи потрібно додатково купити акумуляторну батарею Dnipro-M на 12 В (BP-122 (2 А·год), BP-125 (4 А·год)) і зарядний пристрій до неї. Якщо ви вже користуєтесь інструментами з акумуляторної лінійки DM12, то ви можете використовувати наявні АКБ і зарядне.
Також для ефективної роботи інструменту необхідна олива для змащування ланцюгів.
У разі необхідності замінити шину і ланцюг можна на:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Акумуляторна ланцюгова пила | є |
| Габаритні розміри ДхШхВ | 81х398х175 мм |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 12 см |
| Діаметр різу | 100 мм |
| Зарядний пристрій | немає |
| Крок ланцюга | 0,3", 28 ведучих зубів |
| Максимальна швидкість ланцюга | 6,7 м/с |
| Напруга акумулятора | 12V |
| Система натягування ланцюга | безключова |
| Сумка | є |
| Тип двигуна | колекторний (щітковий) |
| Швидкість холостого ходу | 3700 об/хв |
| Ширина ведучої ланки | 1,1 мм |
- Ціна: 3 660 ₴






