




Найкомпактніший і найлегший шуруповерт Dnipro-M
Акумуляторний дриль-шуруповерт CD-12BC має підвищену кількість обертів, що в поєднанні з крутним моментом 40 Нм дає змогу швидше свердлити дерев’яні конструкції до 30 мм перовими та спіральними свердлами.
Висока продуктивність
Інструмент забезпечує високу продуктивність завдяки максимальному крутному моменту 40 Нм. Збільшена швидкість 1800 об/хв, що значно пришвидшує та полегшує роботу, знижуючи навантаження на інструмент і руки під час використання. Завдяки цьому CD-12BC дає змогу економити час на створення кожного отвору.
Комфортне використання
Завдяки ергономічному корпусу і невеликим розмірам шуруповерт забезпечує зручний доступ до складнодоступних місць, що робить його ідеальним для роботи в тісних умовах.
Режими роботи
21 ступінь крутного моменту + режим свердління дають змогу точно налаштувати силу затяжки для різних матеріалів і кріпильних виробів.
Безщітковий двигун
У моделі використовується безщітковий двигун, який має низку переваг:
• До 50% довший термін служби завдяки відсутності зносу щіток.
• Економія до 30% заряду, що подовжує час роботи.
• Менше нагрівання – до 30% нижче тепловиділення.
• Мінімальне обслуговування, оскільки не потрібно міняти щітки.
Металевий патрон
Він забезпечує міцну фіксацію оснащення діаметром 0,8 - 10 мм та запобігає його розкручуванню під навантаженням.
Робота від єдиного акумулятора DM12
Модель CD-12BC є частиною лінійки 12-вольтового акумуляторного інструменту DM12, тому сумісна з батареями BP-122 (2 А·год) та BP-125 (4 А·год).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | немає в комплекті |
| Інструкція | є |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Бітотримач | немає |
| Дриль-шурупокрут | є |
| Діаметр патрона | 0,8-10 мм |
| Діаметр свердління: дерево | 30 мм |
| Діаметр свердління: сталь | 10 мм |
| Зарядний пристрій | немає |
| Кейс | немає |
| Число обертів холостого ходу | 0-440/0-1800 об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Матеріал патрона | метал |
| Напруга акумулятора | 12 V |
| Ступінь обертального моменту | 21+1 |
| Тип двигуна | безколекторний (безщітковий) |
| Тип патрона | швидкозатискний (одномуфтовий) |
| Функція блокування шпинделя | є |
| Функція реверс | є |
- Ціна: 2 850 ₴






