




Призначення
Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-12CX Compact призначений для роботи зі стандартними насадками, бітами та свердлами по дереву та металу. Також підходить для роботи з перовими свердлами невеликих діаметрів. Це дозволяє використовувати інструмент у таких завданнях:
- збирання меблів;
- монтаж гіпсокартону;
- свердління металу та профілю;
- свердління дерева перовим свердлом;
- свердління дерева невеликим гвинтовим свердлом.
Компактність
Нарівні з моделлю CD-12C Compact цей шуруповерт є найкомпактнішим представником лінійки. Його довжина становить 164 мм разом із патроном, а вага з 2А акумулятором — всього 965 грам.
Крутний момент
- максимальний крутний момент інструменту становить 30 Нм, що дозволяє працювати з саморізами різних розмірів;
- м'яке та тонке регулювання крутного моменту — 20+1 положення регулювання.
Фіксація оснащення
Шуруповерт оснащений швидкозатискним патроном та функцією блокування шпинделя, що дозволяє міняти оснащення навіть однією рукою.
Ергономіка
- рифлення на ручці допомагає міцно утримувати інструмент у руці;
- прогумований корпус захищає шуруповерт від вислизання і дозволяє утримувати його комфортніше;
- інструмент оснащений скобою для пояса.
Автономність роботи
Тривалість роботи з 2А акумулятором залежить від виду виконуваних робіт та робочого матеріалу:
- саморіз по металу для гіпсокартону 3,5x25 мм у гіпс та оцинкований профіль – до 440 шт.;
- саморіз по дереву 3,5x55 мм фосфатований чорний у сухий сосновий брус – до 460 шт.;
- саморіз по дереву 4,2 х76 мм фосфатований чорний, у сухий сосновий брус – 210 шт.;
- свердління по металу свердлом 8 мм, товщина металу 3 мм – до 50 отворів;
- свердління ДСП перовим свердлом 20 мм – до 90 отворів.
Акумуляторна батарея
Шуруповерт комплектується двома акумуляторними батареями ВР-122 2А. Їх характерними особливостями є прогумований корпус і легка вага — всього 160 грам.
Особливості двоамперних акумуляторних батарей ВР-122:
- захист від перезаряду — можна залишити акумулятор хоч на цілий день, електроніка дозволить взяти лише необхідну кількість заряду, а решту відсікатиме;
- захист за низьким струмом — акумулятор не піде в перерозряд і не піде в саморуйнування;
- захист від перевантаження — у разі високого струму акумулятор йтиме на захист;
- захист від високих та низьких температур.
Також батарея ВР-122 не втрачає своєї ємності до 300 циклів заряду/розряду.
Гарантія на акумулятор 1 рік.
Зарядний пристрій
У комплект з інструментом входить зарядний пристрій FC-122 — повноцінна зарядна станція, здатна повністю зарядити акумулятор 2А за 60 хвилин.
Особливості зарядного пристрою FC-122:
- наявність спеціальних отворів для прикріплення на стіну або іншу поверхню на саморіз або цвях;
- липучка дозволяє акуратно змотати кабель та організувати своє робоче місце.
Гарантія на зарядний пристрій 1 рік.
Кейс
Набір комплектується кейсом для транспортування та зберігання інструменту та аксесуарів:
- металеві клямки;
- додаткові слоти для витратного матеріалу;
- велика ніша, призначена для інструкції, але може мати широкий спектр застосування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 Аг |
| Індикатор стану заряду | є |
| Інструкція з експлуатації | є |
| Автономність на АКБ 2А | 38 хв./1 рік. 9 хв./- |
| Бітотримач | немає |
| Вага з АКБ 2Аг/4 Аг/6Аг | 0.93/1.1 кг/- |
| Вага інструмента | 0.75 кг |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Додаткові щітки (комплект) | немає |
| Допустима температура для заряджання АКБ | від +5°С до +45°С |
| Діаметр патрона | 0,8-10 мм |
| Діаметр свердління: дерево | 20 мм |
| Діаметр свердління: сталь | 10 мм |
| Діаметр свердління: цегла | інструмент не призначений для такого виду робіт |
| Значення вібрації, похибка К=1,5 м/с² :загвинчування | 2,04 м/с2 |
| Значення вібрації, похибка К=1,5 м/с² :свердління в металі | 2,5 м/с2 |
| Значення вібрації, похибка К=1,5 м/с² :свердління в цеглі | інструмент не призначений для такого виду робіт |
| Кейс | 1 шт. |
| Кліпса для кріплення на пояс | є |
| Колорбокс (картонна коробка) | є |
| Число обертів холостого ходу | 0-400/0-1300 об/хв |
| Кількість ударів | безударний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| М'який/жорсткий/максимальний крутний момент | 12/24/30 Нм |
| Максимальна потужність | 162 Вт |
| Матеріал патрона | пластик |
| Можливість встановлення насадок QC-18A,QC-18D | немає |
| Напруга акумулятора | 12V |
| Номінальна потужність | 12 Вт |
| Робоча потужність | 38 Вт |
| Рівень звукового тиску, похибка K = 3 дБА | 71,5 дБ(A) |
| Рівень звукової потужності, похибка K = 3 дБA | 82,5 дБ(A) |
| Ступінь обертального моменту | 20+1 |
| Тип двигуна | колекторний (щітковий) |
| Тип патрона | швидкозатискний (одномуфтовий) |
| Функція блокування шпинделя | є |
| Функція реверс | є |
| Функція удару | немає |
| Час заряджання акумулятора | 60 хв |
| Швидкознімний патрон | немає |
- Ціна: 4 260 ₴






