




Призначення
Акумуляторний верстат для заточування ланцюга DST-200 – автономне та надійне рішення для точного заточування ланцюгів бензинових, електричних та акумуляторних пил навіть в польових умовах без прив’язки до мережі чи генератора. Він допомагає підвищити ресурс та продуктивність ріжучого елемента, а також відновити його гостроту. Забезпечує якісне заточування під кутом до 35°.
Особливості двигуна
Верстат обладнаний щітковим двигуном, який працює від акумулятора 20 В. Точне та швидке заточування ланцюга забезпечується швидкістю обертання диска 5900 об/хв.
LED-підсвітка
На корпусі встановлена LED-підсвітка, яка забезпечує освітлення робочої зони, що дозволяє заточувати ланцюги навіть в малоосвітлених приміщеннях.
Надійна робота
Верстат характеризується високою міцністю, довговічністю та зносостійкістю двигуна та основних елементів. За його допомогою можна налаштувати точну глибину і кут заточування, він не пошкодить ланцюг під час обробки. Для надійності кріплення ланцюг затискається фіксатором.
Диск
Якість і довговічність заточування досягаються за рахунок дрібнозернистого заточувального диска, діаметр якого становить 108 мм, товщина – 3,2 мм, посадковий діаметр – 23 мм. Продумана система захисту верстата забезпечує комфорт і безпеку під час виконання робіт.
Комфортне використання
Заточувальний верстат є компактним та легким. Завдяки розмірам і конструкції платформи його можна встановити як стаціонарно, так і прикріпити до робочого місця за допомогою струбцин.
Сумісність з акумуляторами 20 В
Модель DST-200 сумісна з усіма акумуляторними батареями з лінійки DM20, що дає можливість використовувати оптимальний акумулятор залежно від завдань
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Вага | 1.7 кг |
| Основні | |
| Кількість обертів холостого ходу | 5900 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція | є |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Акумуляторний верстат для заточування ланцюга | є |
| Габаритні розміри ДхШхВ | 210х180х280 мм |
| Диск для заточування ланцюга 108x23x3,2 мм | є |
| Діаметр абразивного круга | 108 мм |
| Зарядний пристрій | немає |
| Зміна кута положення базової опори | ключова |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | III |
| Кут повороту супорту | 35° |
| Максимальна напруга | 20 В |
| Мoдель | DST-200 |
| Номінальна напруга | 18 В |
| Плавний пуск | є |
| Посадковий діаметр круга | 23 мм |
| Підсвітка робочої зони | є |
| Ступінь захисту від впливу пилу та води | немає |
| Супорт поворотний (у зборі) | є |
| Тип акумуляторної батареї | Li-Ion |
| Тип диска | абразивний |
| Товщина абразивного кола | 3,2 мм |
| Фланець опорний | є |
| Фланець притискний | є |
- Ціна: 2 199 ₴



