




AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА САМЕЙНА КОМПАНІЯ З ПРОДОБУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор AIRROXY серії aRil ECO.
Призначений для припливу та витяжки повітря у вентиляційних каналах. aRil ECO. Ековентилятор можна використовувати в промислових приміщеннях, як-от цеха, цеху, склади та інші гаражі. Їх компактні розміри спрощують встановити у вузьких місцях, де ця кількість обмежена.
Вентилятор aRil eco побудований на основі однофазного асинхронного двигуна для безперервної роботи, відцентрова турбіна, корпус із полімерних матеріалів.
Можна запропонувати цікаві умови співпраці для монтажних організацій телефонуйте по телефону 0683384581.
Характеристики:
- Модель: aRil eco 310
- Тип: осьовий
- Тип монтажу: канальний
- Рівень шуму, дБ: 75
- Продуктивність: 2550 м3 / рік
- Діаметр труби: 29,5 см
- Потужність: 275 Вт
- Частота обертання: 2510 об./хв
- Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
- Габарити (ВхШхГ): 33,0 х 34,5 х 44,8 см
- Тиск, Па: 730
- Вага: 7,85 кг
- Колір: Білий
- Температура:
-20 ~ +50 °C - Виробництво: Польща
Гарантія 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Вага | 7.85 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Витрата повітря | 2550 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2510 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 448 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 300 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | aRil eco |
| Діаметр вхідного патрубка | 295 мм |
| Довжина | 448 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. град. |
| Максимальний робочий тиск | 730 Па |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 20 град. |
| Продуктивність | 2550 куб. м/год |
| Стандарт | Да |
| Ступінь захисту IP | 2 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий (Аксиальний) |
| Тип промислового вентилятора після виконання | Канальний |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Частота обертання | 2510 об./хв |
| Шумоізольоване вироблення | Немає |
- Ціна: 10 860 ₴


