




AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА САМЕЙНА КОМПАНІЯ З ПРОДОБУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор AIRROXY серії aRil ECO.
Призначений для припливу та витяжки повітря у вентиляційних каналах. aRil ECO. Ековентилятор можна використовувати в промислових приміщеннях, як-от цеха, цеху, склади та інші гаражі. Їх компактні розміри спрощують встановити у вузьких місцях, де ця кількість обмежена.
Вентилятор aRil eco побудований на основі однофазного асинхронного двигуна для безперервної роботи, відцентрова турбіна, корпус із полімерних матеріалів.
Можна запропонувати цікаві умови співпраці для монтажних організацій телефонуйте по телефону 0683384581.
Характеристики:
- Модель: aRil eco 75
- Тип: осьовий
- Тип монтажу: канальний
- Рівень шуму, дБ: 53
- Продуктивність: 140 м3 / рік
- Діаметр труби: 7,2 см
- Потужність: 30 Вт
- Частота обертання: 2820 об./хв
- Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
- Габарити (ВхШхГ): 15,5 х 17.0 х 22.6 см
- Тиск, Па: 132
- Вага: 1,19 кг
- Колір: Білий
- Температура:
-20 ~ +50 °C - Виробництво: Польща
Гарантія 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Вага | 1.19 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний робочий тиск | 132 Па |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Витрата повітря | 140 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2820 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 226 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 75 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cерія | aRil eco |
| Діаметр вхідного патрубка | 72 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 20 град. |
| Споживана потужність | 30 кВт |
| Продуктивність | 140 куб. м/год |
| Стандарт | Да |
| Ступінь захисту IP | 2 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий (Аксиальний) |
| Тип промислового вентилятора після виконання | Канальний |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Частота обертання | 2820 об./хв |
| Шумоізольоване вироблення | Немає |
- Ціна: 2 656 ₴


