




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша компанія пропонуємо до вашої уваги анемостат дифузор. Анемостат готовий для застосування у вентиляційних системах для вашого будинку, квартири, офісу.
Анемостоти застосовуються для припливної та витяжної вентиляції, декоративного оформлення закінчень повітроводів сприяють правильному переміщенню повітря в приміщеннях. Можливий монтаж і в підвісних стелях.
Характеристики
- Тип: Анемостат
- Форма: Кругла
- Матеріал: листова сталь і біле порошкове покриття
- Колір: Білий
- Висота та ширина, мм: 138
- Спосіб встановлення: настінний, стельовий.
- Вихідний отвором діаметром: 97,5 мм
Добре якість і доступна ціна.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Регульована решітка | Ні |
| Основні | |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Анемостат |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 138 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 97.5 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 138 мм |
- Ціна: 112 ₴


