




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Штангенциркуль цифровий Dnipro-M HP-15, 150 мм використовується у промисловій, автомобільній, будівельній або побутовій сферах для проведення високоточного виміру:
- зовнішніх та внутрішніх розмірів;
- виступів;
- глибини та товщини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dnipro-M |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | батарейка, типу LR44, 1.5В |
| Дисплей | LCD |
| Диапазон измерения | 0 - 150 мм / 0 - 6 дюйм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Повторяемость | 0.01 мм / 0.0005 дюйм |
| Похибка виміру | 0.03 мм / 0.001 дюйм |
| Твердість вимірювальних поверхонь | 63 HRC |
| Тип | Штангенциркулі цифрові |
| Ціна ділення | 0.01 мм / 0.0005 дюйм |
| Ширина | 150 мм |
| Шкала вимірювання | мм / дюйми |
- Цена: 1 680 ₴

