




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мотокультиватор Dnipro-M М25, 2Т призначений для швидкого та ефективного розпушування ґрунту на земельних ділянках невеликого розміру, грядках, клумбах, дачних ділянках та городах. Завдяки ширині культивації 25 см та максимальній глибині культивації 23 см, він здатен максимально точно та акуратно прополоти міжряддя, обробити ґрунт поруч із деревами, кущами, біля парканів, бордюрів і навколо стовпів.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 17 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 0.9 л |
| Основные | |
| Тип | Мотокультиватор |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина культивації | 230 мм |
| Діаметр ножів | 230 мм |
| Количество передач | 1 |
| Количество фрез | 4 |
| Объем двигателя | 51,7 куб.см |
| Оберти двигуна без навантаження | 3000 об/хв |
| Оберти ножів без навантаження | 355 об/хв |
| Потужність кВт/к.с. | 2,6 кВт/3,5 к.с. |
| Система запуску двигуна | ручний стартер |
| Тип двигателя | Бензиновий, 2-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип смазки | 2T PLUS/2T ULTRA |
| Тип топлива | Суміш бензину А-92/А-95 з моторною оливою 2Т |
| Ширина культивації | 250 мм |
- Цена: 8 499 ₴






