




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосилка Dnipro-M 32N с легкостью справится с уходом за вашим газоном. Она компактна, имеет низкий уровень шума при использовании, удобна и комфортна в работе. Предназначена для скашивания травы на участках площадью до 3 соток.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 6.4 кг |
| Основные | |
| Объем травосборника | 30 л |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-65 мм |
| Захист від випадкового ввімкнення | є |
| Защита от перегрева | є |
| Корпус | ABS пластик |
| Количество ножей | 1 |
| Количество оборотов | 3800 об/хв |
| Кількість регулювання висоти | 3 |
| Матеріал травозбірника | пластик-нейлон |
| Мульчирование | немає |
| Напряжение сети | 230 В |
| Площадь обработки | 3 сотки |
| Мощность | 1000 Вт |
| Регулировка высоты ручки | немає |
| Режими скошування | в травозбірник |
| Розмір заднього колеса | 140 мм |
| Розмір переднього колеса | 140 мм |
| Уровень шума | 93dB |
| Складання ручки керування | є |
| Тип двигателя | Коллекторный |
| Тип регулювання висоти | осьовий |
| Функція мийки деки | немає |
| Ширина скошування | 320 мм |
- Цена: 4 698 ₴




