




Мотокоса Dnipro-M 43 призначена для покосу трави, чагарників, бур'янів, газонів, а також для заготівлі сіна в невеликих масштабах.
Використовується для польових робіт на садовій ділянці площею до 2000 м2.
Мотокоса оснащена двотактним двигуном та має стабільне охолодження.
- Термін служби двигуна збільшений до 5 000 мотогодин
- Стінки циліндра хромовані до 0,4 мм, що підвищує моторесурс
- Пристрій оснащений двома поршневими кільцями, які підвищують компресію у двигуні, покращують запуск та стабільність роботи
- Мотокоса з об'ємом бака 1.2 л споживає 1250 мл/год
Мотокоса оснащена карбюратором від ТМ BIG DINT. Він знижує рівень витрат палива до 30% за рахунок встановлення:
- Латунної голки
- Мембрани, стійкої до агресивного середовища
- Оцинкованих каналів
Стабільну та своєчасну іскру вдається отримати завдяки використанню свічки запалювання від ТМ Torch.
Мотокоса оснащена праймером для підкачування палива, що забезпечує швидкий запуск двигуна.
Еластичність та герметичність паливних шлангів італійського виробництва забезпечена протягом усього періоду експлуатації мотокоси.
Використовується при роботі з мотокосами для скошування високої та густої трави, кущів, сухостою та молодих дерев до 30 мм.
Косити триммером, на якому встановлений корд або волосінь – безпечніше, ніж працювати ножами. Проте ефективність роботи буде нижчою. Найкраще завжди підбирати розхідники під певні завдання та комбінувати їх використання.
Якщо як насадка використовується волосінь, триммером можна скошувати траву безпосередньо поряд з перешкодами - парканами, будинками, навколо дерев або стовпів. Волосінь не зашкодить твердим перешкодам, проте ефективно зріже всю траву.

- Зовнішній діаметр 255 мм
- Внутрішній діаметр 25,4 мм
- Матеріал диска Метал
- Товщина 1,6 мм

- Зовнішній діаметр 255 мм
- Внутрішній діаметр 25,4 мм
- Матеріал диска Метал

- Зовнішній діаметр 255 мм
- Внутрішній діаметр 25,4 мм
- Матеріал диска Метал

Dnipro-M 30МBА
- Матеріал кнопки Алюміній із вбудованим підшипником
- Діаметр волосіні 1.6-3.0 мм
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 8 кг |
| Диаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина штанги | 1500 мм |
| Діаметр косильної струни | 2,4- 3 мм |
| Діаметр обертання ножа | 255 мм |
| Діаметр обертання струни | 400 мм |
| Діаметр привідного валу | 8 мм |
| Количество оборотов | 8500 об/хв |
| Кількість шліців в привідному валі | 9 шл |
| Объем двигателя | 42,7 куб.см |
| Потужність кВт/к.с. | 2,4 кВт/3.3к.с. |
| Підкачка палива "праймер" | є |
| Розхід пального | 1250 мл/год |
| Система запуска | ручний стартер |
| Система кріплення рукояток | за допомогою шестигранного ключа |
| Тип двигателя | Бензиновий, 2-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип топлива | Суміш бензину А-92/А-95 з моторним маслом 2Т |
| Тип ремня | ранцевий |
| Тип ручки | велосипедного типу |
| Тип штанги | цільна |
- Цена: 5 700 ₴









