




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Электропила цепная DSE-22S предназначена для бытового и полупрофессионального использования. Универсальный вариант для:
- работы в саду и на придомовом участке,
- сезонной заготовки дров,
- различных ремонтных и строительных задач, связанных с деревом или брусом,
- кровельных работ.
| Основные | |
|---|---|
| Объем масляного бака | 250 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Аварійне гальмо | є |
| Довжина кабелю живлення | 45 см |
| Длина шины | 40 см |
| Захист від випадкового ввімкнення | є |
| Крок зірочки ланцюга | 3/8" LP |
| Количество звеньев | 57 |
| Максимальная мощность | 3000 Вт |
| Максимальна швидкість ланцюга | 13 м/с |
| Миттєва зупинка ланцюга | є |
| Напряжение сети | 230 В |
| Номинальная мощность | 2200 Вт |
| Оберти холостого ходу | 7000 об/хв |
| Плавный пуск | є |
| Робоча маса з шиною та цепом | 5,2 кг |
| Робоча потужність | 2600 Вт |
| Розмір ланцюга | 40см (3/8"lp; 0,050"(1,3мм); 57DL) |
| Расположение двигателя | поперечне |
| Рівень вібрації на задній ручці | 6,9 м/с² |
| Рівень вібрації на передній ручці | 6,9 м/с² |
| Рівень тиску LPA | 92,7 дБ |
| Рівень шуму LWA | 106 дБ |
| Система натягування ланцюга | безключова (SDS) |
| Система подачі мастила | автоматична |
| Тип ведучої зірки | цільна |
| Форма зуба | квадратний, чизель |
| Час зупинки ланцюга при включенні гальма ланцюга | 0,15 с |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина ведучої ланки | 1,3 мм |
- Цена: 4 998 ₴






