




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Электропила цепная DSE-15T предназначена для полупрофессионального использования. Пригодится для:
- выполнение разнообразных садовых задач: обрезка ветвей, распиловки стволов деревьев, досок и брусьев,
- строительных и ремонтных работ внутри помещения,
- использования в мастерской,
- кровельных работ.
Модель универсальна как для обрезки ветвей, так и распиловки небольшого объема дров диаметром до 25 см.
| Основные | |
|---|---|
| Объем масляного бака | 150 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Аварійне гальмо | є |
| Вага, без шини та ланцюга | 3.125 кг |
| Довжина кабелю живлення | 35 см |
| Длина шины | 35 см |
| Захист від випадкового ввімкнення | є |
| Крок зірочки ланцюга | 3/8"lp |
| Кількість зубців ведучої зірки | 6 шт |
| Количество звеньев | 53DL |
| Максимальная мощность | 2000 Вт |
| Максимальна швидкість ланцюга | 11 м/с |
| Миттєва зупинка ланцюга | є |
| Напряжение сети | 230 В |
| Номинальная мощность | 1600 Вт |
| Оберти холостого ходу | 6000 об/хв |
| Робоча маса з шиною та цепом | 3,8 кг |
| Розмір ланцюга | 3/8lp", 35см, 0.050", 53 DL, квадрат (чизель) |
| Расположение двигателя | поперечне |
| Рівень вібрації на задній ручці | 1,917 м/с² |
| Рівень вібрації на передній ручці | 1,232 м/с² |
| Рівень тиску LPA | 86,7 дБ(А) |
| Рівень шуму LWA | 107,0 дБ(А) |
| Система натягування ланцюга | безключова (SDS) |
| Система подачі мастила | автоматична |
| Тип ведучої зірки | цільна |
| Форма зуба | квадратний, чизель |
| Час зупинки ланцюга при включенні гальма ланцюга | 0,15 с |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина ведучої ланки | 0,050ʺ (1,3мм) |
- Цена: 4 299 ₴






