




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумуляторный компрессор DMP-200 подходит для накачки автомобильных и велосипедных колес, матрасов, спортивных мячей и другого надувного инвентаря для отдыха на природе, в дороге или дома.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dnipro-M |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптер клапана | є |
| Аккумуляторная батарея | немає |
| Акумуляторний компресор | є |
| Вбудований LED-ліхтар | є |
| Величини одиниць виміру | PSI, KPA, BAR |
| Голчаста насадка | є |
| Довжина кабелю живлення адаптера на 12В | 3,2 м |
| Довжина кабелю живлення змінного струму 230В | 1,05 м |
| Довжина шлангу високого тиску | 0,85 м |
| Зарядное устройство | немає |
| Клапан для стравлювання тиску | є |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | II |
| Конусна насадка | є |
| Конусний перехідник для низького тису | є |
| Максимальное давление | 1,1 Мпа/11 Бар |
| Масса | 2,42 кг |
| Номинальное напряжение | 18 В |
| Номинальная мощность | 120 Вт |
| Производительность | 360 л/хв |
| Уровень звукового давления | 76 дБ |
| Рівень звукової потужності | 88 дБ |
| Ступінь захисту від води та пилу | IP20 |
| Функція "Автостоп" | є |
- Цена: 4 200 ₴






