




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гайковерт пневматический Dnipro-M PW-68C предназначен для проведения ремонтных и слесарно-монтажных работ с повышенным моментом затяжки резьбовых соединений. В работе стоит использовать компрессор по мощности и объему ресивера не менее Dnipro-M AC-100VG.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dnipro-M |
| Вес | 1.45 кг |
| Рабочее давление | 6.3 бар |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | є |
| Витрата повітря при тиску 6,1 бар | 450 л/хв |
| Гайковерт пневматичний | є |
| Источник питания | Стиснене повітря |
| Загальні правила техніки безпеки | є |
| Число оборотов холостого хода | 10 000 об/хв |
| Количество скоростей | 3 |
| Максимальный крутящий момент | 283 Н*м |
| Мінімальний внутрішній діаметр шланга | 8 мм |
| Мінімальний необхідний компресор | Компресор повітряний Dnipro-M AC-100 VG |
| Ніпель 1/4 "EURO | є |
| Уровень вибрации | ≤ 3,93 м/с² |
| Уровень звукового давления | 88±3 дБ |
| Рівень звукової потужності | 99±3 дБ |
| Тип ударного механізму | Jumbo Hammer |
| Тип удару | тангенціальний |
| Упаковка | є |
| Флакон для зберігання масла | є |
| Функція реверс | є |
| Хвостовик | 1/2" |
| Штуцер вхідного повітря | 1/4" |
- Цена: 3 690 ₴





