




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Электрорубанок PL-82 – универсальный инструмент для домашней мастерской. Его можно использовать для обработки деревянных поверхностей, снятия четверти, подрезки фасок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dnipro-M |
| Вес | 3.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| V-подібні канавки для фасок | 2 шт |
| Індикатор мережі | є |
| Вибирання четверті | є |
| Вивід стружки на 2 сторони | є |
| Глибина стругання | 2 мм |
| Источник питания | Мережа |
| Длина сетевого кабеля | 3 м |
| Додатковий адаптер для пилососа | немає |
| Діаметр адаптеру стружковідведення внутрішній | немає |
| Діаметр адаптеру стружковідведення зовнішній | немає |
| Діаметр патрубку стружковідведення внутрішній | 35 мм |
| Діаметр патрубку стружковідведення зовнішній | 42 мм |
| Захист від випадкового ввімкнення | є |
| Крок глибини стругання | 0,2 мм |
| Количество ножей | 2 |
| Количество оборотов | 17000 об/хв |
| Материал лезвий | HSS сталь |
| Материал подошвы | Алюминий |
| Можливість стаціонарного встановлення | при використанні підставки ST-82 |
| Номинальная мощность | 750 Вт |
| Паркувальний важіль | є |
| Плавный пуск | немає |
| Тип ножей | швидкозмінні, двосторонні |
| Ширина стругання | 82 мм |
- Цена: 3 969 ₴






