




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Dnipro-M RH-100Q призначений для виконання широкого спектру ремонтних та будівельних робіт. Він підходить для буріння отворів 6-12 мм у бетоні, камені, цеглі. Також з його допомогою можна виконати корегуючий демонтаж мінеральних поверхонь: штукатурки, цегли, бетону, а також кахельної плитки тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dnipro-M |
| Вес | 3.62 кг |
| Длина сетевого кабеля | 4 м |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | Мережа |
| Діаметр свердління бур: бетон | 26 мм |
| Діаметр свердління коронка: бетон | 68 мм |
| Діаметр свердління: дерево | 32 мм |
| Діаметр свердління: сталь | 13 мм |
| Значення вібрації ahCheq при роботі долотом | 11,5 м/с2 |
| Значення вібрації ahHD при свердлінні бетону | 12,3 м/с2 |
| Значення шуму, Lpa, рівень тиску звукового випромінювання | 92 дБ(А) |
| Значення шуму, Lwa, рівень звукової потужності | 104 дБ(А) |
| Число оборотов холостого хода | 0-1150 об/хв |
| Количество ударов | 0-4850 уд/хв |
| Максимальная мощность | 1250 Вт |
| Номинальная мощность | 880 Вт |
| Регулятор обертів | є, натиском на кнопку |
| Режим свердління | є |
| Режим свердління з ударом | є |
| Режим удару | є |
| Робоча потужність | 1000 Вт |
| Робочий момент запобіжної муфти | 24Nm-28Nm |
| Сила удару | 2,8 Дж |
| Тип патрону | SDS +, швидкозажимний (двомуфтовий) |
| Тип перфоратора | прямий |
- Цена: 4 020 ₴






